+40 374 885 693
Manager de Contract (CMID (Centrul de management integrat al deseurilor) + Colectare Alba 1 + Alba 2)
Alba Iulia

Cerintele postului:

-Studii superioare;
-Cunoasterea limbii engleze;
-Bune cunostinte in industria logistica /flota auto / monitorizare GPS, salubritate/ evaluarea performantelor;
-Capabil de conducerea unei echipe (bune abilități de comunicare și delegare a sarcinilor);
-Viziune comercială, orientată spre dezvoltarea și oferirea unui serviciu de calitate;
-Abilitati de prezentare,planificare si organizare;
-Experientă în managementul proiectelor (timp, cost, calitate și performanță);
-Cunostințe operare Pachet Office la nivel avansat;
-Permis de conducere categoria B;
-Disponibilitate la deplasări.

Descrierea jobului

– Reprezinta societatea in relatia cu ADI SALUBRIS Alba si participa la sedintele de management
– Raspunde si coordoneaza activitatea de salubrizare menajera si personalul din subordine
-Supervizarea implementării și întreținerii proiectelor derulate in cadrul companiei;
-Supravegherea execuției planului de proiect per ansamblu (termene, planificarea activităților zilnice, monitorizarea progreselor echipei, norme de comportament și sigurață în muncă);
-Urmarirea activitatii operationale a companiei;
-Coordonarea eficienta a tuturor activitatilor proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai inalte standarde de calitate;
-Îmbunătățirea continuă a calității proceselor desfășurate;
– Raspunde de monitorizarea activitatii si urmareste indicatorii de performanta din contract
– Supravegheaza si aproba elaborarea necesarului de materiale/serviicii pentru derularea optima a activitatii
– Raspunde de masurile de rezolvare in ceea ce priveste reclamatiilor, sesizarile si cererile utilizatorilor

Oferim:

-Salariu motivant, bonus de performață la finalizarea proiectelor;
-Bonuri de masă, prime de sărbători și concediu de odihnă;
-Respectarea timpilor de lucru (program de L-V);
-Stabilitatea locului de muncă, sarcini și responsabilități clare;
-Suport tehnic și logistic în realizarea sarcinilor;

    Inapoi